Skontaktuj się z nami

MOTUL - BIURO ZARZĄDU

119 boulevard Félix Faure

93300 AUBERVILLIERS - France

Tel: +33.1.48.11.70.00 (trade only)

Fax: +33.1.48.33.28.79

Contact: info@motul.fr

 

MOTUL Deutschland GmbH
Biuro w Warszawie

ul. Grzybowska 4/135
00-131 Warszawa
tel. + 48 22 253 04 08
fax + 48 22 258 43 51

Jacek Mędrala
Country Manager

 

Marcin Kornacki
Area Manager

Polska Północna
m.kornacki@pl.motul.com
tel. 601 705 915

Andrzej Mróz
Area Manager
Warszawa i Polska Wschodnia

a.mroz@pl.motul.com
tel. 601 577 552

Dariusz Mika
Area Manager
Polska Zachodnia

d.mika@pl.motul.com
tel. 669 133 500

Paweł Maj
Area Manager
Polska Południowa

p.maj@pl.motul.com
tel. 603 877 003

Piotr Pyrka
Technical Support Manager

p.pyrka@pl.motul.com
tel. 609 374 033

Nina Wojciechowska
Marketing Coordinator / wsparcie sprzedaży

n.wojciechowska@pl.motul.com

Paweł Pura
Marketing Coordinator / komunikacja i sponsoring

p.pura@pl.motul.com

 

© 2017 Motul

Wybierz inny kraj