Choose a country or region to display content specific to your geographic position

Continue

Ездачите на Suzuki печелят датския шампионат по мотокрос!

01.10.2012

Последния кръг на датския шампионат по мотокрос се проведе на остров Морс, на 23-ти септември. Завършвайки на второ място в двете състезания, Rasmus Jørgensen, от екипа на Kaduuz Racing (Suzuki RM-Z250) партниращ си технически с Motul, стана новият национален шампион в категорията MX2. Тази титла възнаграждава усилията за завръщане след сериозна автомобилна катастрофа от миналата година. Той не е единственият ездач Suzuki, който е получил титла, тъй като Catja Rasmussen спечели сред жените (MK Motorsport - Suzuki RM-Z450) за трета поредна година. На последно място, в двутактовия клас, 13-кратния победител Soeren M Ebbesen доминира сезона отново на борда на неговия RM250.